Dostawa

Koszt wysyłki:

  1. Dostawa zamówionego towaru w zależności od wyboru Klienta może nastąpić za pośrednictwem:
    • Przesyłki kurierskiej – 19,90 złotych

UWAGA!  Kurier, zazwyczaj rano przed dostarczeniem towaru, skontaktuje się z Państwem telefonicznie, w celu uzgodnienia czasu i miejsca przekazania przesyłki. Prosimy, abyście byli Państwo przygotowani do odebrania towaru, przewoźnik nie może czekać.

    • Paczkomatu – 12,90 złotych

UWAGA! Twoja przesyłka będzie przechowywana w skrytce Paczkomatu przez okres 48 godzin. Jeśli nie odbierzesz jej w tym terminie, zostanie przewieziona do Punktu Obsługi Paczek, gdzie będzie przechowywana przez kolejne trzy dni. Jeśli w tym czasie również nie zostanie odebrana, zostanie zwrócona do nas. O ruchu przesyłki dostawca będzie Cię informował SMS-em. Za pobraniem w Paczkomacie nie można płacić gotówką. W paczkomatach, które mają zainstalowany terminal płatniczy (oznaczonych na mapie na żółto) możesz zapłacić kartą płatniczą. Pozostałych płatności za pobraniem należy dokonywać poprzez PayByLink, które otrzymasz od spółki InPost.

    • Odbioru osobistego w Lady Fitness Class – 0 zł
  1. Koszt wysyłki dla każdej z w/w opcji jest stały bez względu na wymiary i wagę paczki.
  2. Koszt przesyłki pokrywa kupujący.
  3. Wysyłka towaru, w przypadku przesyłek kurierskich, realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost

 

Realizacja zamówienia i dostawa dla przesyłek

Łączny czas realizacji zamówienia uwzględniający wysyłkę i dostawę do sklepu wynosi do 10 dni roboczych. Termin ten liczony jest od dnia odnotowania wpłaty za zamówienie. Klient otrzyma informację mailową o nadaniu paczki oraz mailową i smsową o dostarczeniu przesyłki.

Przesyłka oczekuje na odbiór osobisty w Lady Fitness Class przez 7 dni. Przy odbiorze prosimy o posiadanie potwierdzenia zamówienia (wydruk zamówienia, treść maila, smsa) lub numeru zamówienia