Szkolenia

Akademia szkoleń Jumple EVOLUTION

Opracowaliśmy innowacyjny system szkoleń, który zakończy się uzyskaniem międzynarodowych certyfikatów.

Poznaj wszystkie sekrety Jumple, aby zostać najlepszym instruktorem i dołączyć do zespołu Jumple by Aerower wraz ze specjalistami z całego świata. Naszym celem i największą dumą jest, jak zawsze, oferowanie najlepszej jakości, przekazywanie wiedzy niezbędnej do rozwoju, profesjonalnego rozwoju i poznawania wszystkich tajemnic rewolucyjnego systemu.

W tym celu opracowaliśmy program Jumple Evolution by Aerower, podstawowy program, który pozwala nauczyć się prawidłowego użytkowania butów sprężynujących, poznania różnic między technikami odbicia i napędu, ich praktycznego zastosowania w różnych programach. Wszystko to pozwoli Ci cieszyć się i zaoferować swoim klientom wysoce dynamiczne i motywujące zajęcia.

Kurs skierowany jest dla każdego! Profesjonalistów ze świata branży fitness: studentów uniwersytetów lub szkolenia zawodowego, techników sportowych, fizjoterapeutów, profesjonalistów tańca, nauczycieli zajęć z przewodnikiem, trenerów personalnych, sztuk walki itp. Jest także skierowany do profesjonalistów w sektorze dziecięcym: nauczyciele, animatorzy społeczno-kulturowi 

jt_cab7c5e3465f2eeca65589113dda6354_3337aa5bf7729278e8713e48d9767ab9

Zostań instruktorem z Międzynarodową licencją akademii JUMPLE!

Dystrybutor Aerower Polska wraz z Lady Fitness Class oraz z pierwszym Polskim Trenerem akademii JUMPLE prowadzi szkolenia dla przygotowania instruktorów z programów JUMPLE!

Celem Aerower Polska wprowadzenie na rynek branży fitness licencjonowanych szkoleń, warsztatów, kursów na wszystkich poziomach zaawansowania, które zainspirują Was i waszych klientów!


Skontaktuj się z nami!

wskocz na wyższy poziom

ZOSTAŃ INSTRUKTOREM JUMPLE EVOLUTION

Jako instruktor fitness przenieś swoją karierę na wyższy poziom i zaoferuj niezwykle wciągające i motywujące zajęcia. Wszyscy Twoi uczniowie będą się dobrze bawić i osiągać wyniki, więc Twoje zajęcia będą osiągały maksymalne rezultaty. Będziesz mieć wsparcie JUMPLE ACADEMY od pierwszego momentu, w którym zdecydujesz się trenować i przez całą swoją karierę. Dodatkowo będziesz mógł aktywnie współpracować z najbliższym oficjalnym dystrybutorem Aerower, aby w jak najprostszy sposób zapewnić Ci sprzęt do ćwiczeń skoczków. Zostań częścią międzynarodowej społeczności profesjonalistów Jumple i uzyskaj wsparcie trenerów i innych instruktorów.

TREŚĆ KURSU

Kursy certyfikacyjne instruktorów Jumple Evolution składają się z 16 godzin, zwykle rozłożonych na dwa dni.

Już podczas kursu poznasz najbardziej zaawansowaną wiedzę teoretyczną i wykorzystasz ją w praktyce.

To wszystko, czego się dowiesz:

Blok 1: Jumper1 jako buty sportowe

1.Prezentacja firmy Aerower oraz Akademii Jumple.

2. Buty Aerower Jumper1

3.Ćwiczenia w sprężynujących butach

4.Podstawowe informacje techniczne

Blok 2: Jumple Evolution

5. Cele i korzyści

6. Metodologia

7. Zaprojektuj swoje zajęcia.

8. Komunikacja.

9. Plan treningowy Jumple Evolution.

10. Instruktor Jumple.

 

 

KURS JUMPLE EVOLUTION ZAPEWNI CI:

 

Nieograniczony dostęp do Jumple Community. To platforma online z zasobami i materiałami do zajęć, nagraniami, darmową muzyką, pomysłami na zajęcia oraz dostęp do promocji, zniżek, szkoleń itp.

Prawo do używania nazwy marki jako instruktora Jumple
Evolution.

 

Licencja Jumple jest roczna. Aby nadal korzystać z jego
zalet, należy ją odnawiać co roku. 

 

 

 

 

MINIMALNE WYMAGANIA

Istnieją tylko 3 wymagania, aby zostać instruktorem Jumple Evolution:

1. Posiadasz kwalifikacje w jednej z następujących lub pokrewnych dyscyplin: aerobik, step, taniec, style taneczne, zumba,  zajęcia oparte na metodyce choreograficznej itp. – Jeśli nie masz, odezwij się powiemy gdzie można szybko uzyskać uprawnienia 🙂

2. Jesteś/ byłeś certyfikowany jako instruktor w programach treningowych z innymi markami sprężynujących butów. (jeśli jesteś/ byłeś certyfikowany w innej marce daj nam znać otrzymasz ofertę specjalną na cenę kursu).

3. Masz do dyspozycji buty Jumper1 (dot kursów online).  Biorąc udział w kursie instruktorskim otrzymasz kupon rabatowy (200zł) na zakup Twoich pierwszych butów Jumper1 jak i stałą zniżkę na przyszłe zakupy (5%).

PROCES CERTYFIKACJI

Ocena składa się z dwóch części:

Egzamin teoretyczny. Test przeprowadzany w trakcie kursu, masz trzy podejścia do jego zaliczenia.

Egzamin praktyczny (wideo). Kurs oferuje dwie szanse na zaliczenie:

                  Po pierwsze: 30 dni po zakończeniu szkolenia.

                  Drugi: 30 dni po otrzymaniu informacji zwrotnej od trenera.

Istnieje możliwość skorzystania z egzaminu nadzwyczajnego (za dodatkową opłatą). Można o to poprosić tylko raz na 6 miesięcy po szkoleniu.

Jeśli kandydat nie spełni wymagań w żadnej z tych części, a nadal  chce uzyskać certyfikat, musi ponownie odbyć kurs (uzyska 50% zniżki na cenę kursu).

CENA KURSU

250euro + 23% vat (ok.1300zł w zależności od kursu euro)

Od momentu uzyskania akredytacji Jumple Evolution Professional, tj. kiedy zostaniesz Instruktorem Jumple Evolution, Twoja kariera będzie się rozwijać. Będziesz mieć dostęp do konkretnych kursów, które będą bardzo pomocne w uzupełnieniu Twojej kariery jako Jumple Professional. Będziesz mógł przejść specjalne szkolenie w zakresie elementów programu, pogłębić zrozumienie metod szkoleniowych oraz uzyskać i zaprojektować różne plany szkoleniowe dla swoich uczniów.

Masz wsparcie Jumple Academy, aby rozwijać swoje aspiracje jako zawodowy skoczek. Wysłuchamy Twoich pomysłów i poprowadzimy Cię przez każdą ścieżkę, na której jesteś, i razem osiągniemy wspaniałe rzeczy!